Rami Malek Freddie Mercury’den sonra Michael Jackson’ı canlandıracak

Bohemian Rhapsody'de Freddie Mercury’yi canlandıran ödüllü oyuncu Rami Malek, şimdi de Michael Jackson’ı canlandıracak.

Rami Malek Freddie Mercury’den sonra Michael Jackson’ı canlandıracak

Bohemian Rhapsody filminde Freddie Mercury’yi canlandıran ve 76. Altın Küre Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü alan Rami Malek’in şimdi de Michael Jackson'ı canlandıracağı öne sürüldü. Oscar ödüllerinde de güçlü bir aday olan Ramek’in Michael Jackson'ın yaşamı ile ilgili film için ailesi ve yapımcılarla anlaştığı iddia edildi.

‘Pop’un Kralı’ Michael Jackson'ın annesi 88 yaşındaki Katherine Jackson, Rami Malek’in Bohemian Rhapsody filmindeki performansını çok beğendiğini belirterek, “Oğlum Michael Jackson'ı canlandıracak yetenekte. Zaten mali durumumuz sıkıntılı. Yapımcılarla dirsek temasındayız” dedi.

Jackson ailesi, filmin gerçekleşmesi halinde kardeşleri Janet, La Toja ve evlat edindiği çocukları Michael Jr., Paris ve Blanket'in de filmde rol alacaklarını duyurdu.

Altın Küre Ödülleri sahibini buldu! İşte 76. Altın Küre Ödülleri... İlginizi Çekebilir Altın Küre Ödülleri sahibini buldu! İşte 76. Altın Küre Ödülleri...
Freddie Mercury'yi canlandıran Rami Malek'ten ilginç açıklamalar İlginizi Çekebilir Freddie Mercury'yi canlandıran Rami Malek'ten ilginç açıklamalar