Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rihanna Ocean’s’ta oynayacak
Rihanna Ocean’s’ta oynayacak
Ocean's 11'dan Rihanna ve Anne Hateway açıklaması
Kültür Sanat 13 Ağustos 2016 - 14:21

Daha önce dört başrol oyuncusu açıklanan filmin oyuncu kadrosuna Anne Hathaway, Rihanna ve Awkwafina katıldı.

rihanna1

Rihann’dan Ocean’s hamlesi. Steven Soderbergh'in 1960 yapımı Frank Sinatra'lı Ocean's 11‘dan uyarladığı ve bir üçlemeye dönüşen Ocean's filmlerinin sonuncusu 2007 yılında yayınlanmıştı. Filmin ilk açıklanan oyuncu kadrosunda Sandra Bullock, Helena Bonham Carter, Cate Blanchett ve Mindy Kaling bulunuyor. Filmle ismi anılan bir diğer oyuncu da Elizabeth Banks. Fakat Banks'in filmin kadrosuna kesin olarak katıldığına dair bir açıklama gelmiş değil. Ocean's 8‘in yönetmenliğini Hunger Games filminin yönetmeni Gary Ross üstlenecek.

Daha önce dört başrol oyuncusu açıklanan filmin oyuncu kadrosuna Anne Hathaway, Rihanna ve Awkwafina katıldı. Sekizinci oyuncu hala açıklanmış değil. Bugüne dek çeşitli filmlerde konuk oyuncu olarak yer alan ve ağırlıklı olarak kendini canlandıran Rihanna, önümüzdeki yılın merakla beklenen çizgi roman uyarlamalarından biri olan Luc Besson imzalı Valerian and the City of a Thousand Planets‘ta rol alacak.