Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rock festivallerinde yeni bir soluk
Rock festivallerinde yeni bir soluk
Bakırköy Belediyesi ve Bakırköylü Sanatçılar Derneği (BASAD) işbirliğiyle düzenlenen Bak'ın Rock Festivali 6 Nisan’da Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde yapılacak
Kültür Sanat 4 Nisan 2017 - 15:31

Anadolu Rock Müziği'nin efsane ismi Cem Karaca'ya özel bir bölümün ayrılacağı festivalin ilkinde, ağırlıklı olarak Bakırköylü sanatçılar ve gruplar yer alacak.

bakirkoy1

Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu festivale yöneliki, “Kültür ve sanatın başkenti Bakırköy sloganıyla başlattığımız çalışmalara bir yenisini ekliyoruz. Bu ilkbaharda neşelenmek, üstümüzdeki kara bulutları dağıtmak istiyoruz. Bakırköy'lü gençlerin büyük talebi üzerine, Anadolu Rock ağırlıklı bir festival başlatıyoruz. Bakırköy'ün sinema ve tiyatroda olduğu gibi Anadolu Rock müziğine de öncülük ettiğini biliyoruz. Her yaştaki gençleri barış ve özgürlük şarkıları söyleyeceğimiz festivale bekliyoruz” dedi.