Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rogue One: Bir Star Wars hikayesi
Rogue One: Bir Star Wars hikayesi
16 Aralık'ta vizyona girecek Star Wars Spin-Off'a seride 3,5 diyebiliriz. Çok aktif ve vahşi Darth Vader'ın filmde görülmesi bekleniyor.
Burak GÖRAL
Kültür Sanat 9 Nisan 2016 - 10:52

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi 16 Aralık 2016’da vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda Gareth Edwards’ın (Godzilla) oturduğu filmin başrolünde Felicity Jones bulunuyor. Ayrıca diğer oyuncalar; Diego Luna, Ben Medelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker.

Bu son çıkacak olan filme Star Wars 3,5 diyebiliriz. Çok aktif ve vahşi Darth Vader’ın filmde görülmesi bekleniyor. İlk fragmanda yok. Şimdi tüm dünyada fanatikler ikinci fragman videosunu beklemeye başladılar. Acaba Darth Vader yeni fragmanda gözükecek mi?

JEDI ŞÖVALYESİ YOK

Bu hikayenin içinde bir jedi şovalyesi yok gibi görünüyor. Çünkü zaten Episode III’te son kalan jedi’lar Yoda ve Obi Wan bambaşka gezegenlerde saklanmaktalar. Bu yönü ile de enteresan olacak. Filmin resmi konusu ise Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi. Ana karakter sabıka kaydı epey kabarık, ismi de Jyn Erso olan genç bir kadındır. Biraz ciddi ifadeli dişi Han Solo gibi… Kendisine ve başka karakterlerden oluşan bir ekibe bir görev verilir. Bu görev zorlu bir görevdir. İmkansız gibi görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelirler.
 Ana karakter sabıka kaydı epey kabarık, ismi de Jyn Erso olan genç bir kadındır. Biraz ciddi ifadeli dişi Han Solo gibi... Kendisine ve başka karakterlerden oluşan bir ekibe bir görev verilir.

Aslında Ölüm Yıldızları’nın planını çalmak bir Star Wars oyunu olan Jedi Knight’ta karşımıza çıkan bir jedi karakteri Kyle Katarn’ın mecarasıdır. Star Wars evreninden hikayeler gelmeye devam edecek. 2018 yılında bir Han Solo macerasının yetiştirileceği söyleniyor. Büyük olasılıkla daha gençken asilere katılmadan önceki zamanlarında yaşadığı bir kaçakçılık hikayesi anlatılacak.

Son güncelleme: 11:02 - 09.04.2016