Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Russell Crowe son haliyle görenleri hayrete düşürdü
Russell Crowe son haliyle görenleri hayrete düşürdü
Russell Crowe, bugün Sidney Havaalanı'nda görüntülendi. Bir süredir yeni filminin çekimleriyle meşgul olan efsane oyuncu, son haliyle şoka uğrattı...
Kültür Sanat 8 Kasım 2019 - 15:46

Cem Yılmaz ile aralarından su sızmayan, Gladyatör filmiyle ve kaslı vücuduyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Russel Crowe, Sidney Havaalanı’nda görüntülendi. 20 yıl önce kadınların hayranlıkla izlediği ünlü oyuncu, almış başını gitmiş göbeğiyle herkesi şaşkına çevirdi.
Crowe'un Sidney'den Avustralya’nın güneydoğusundaki Yeni Güney Galler eyaletinin kuzeyinde bulunan Nana Glen adlı köydeki çiftliğine gittiği öğrenilen Crowe, asistanı Britney Theriot ile birlikte Sidney Havalimanı’nda sohbet ederken görüldü.
Oscar ödüllü oyuncunun aldığı fazla kilolar da dikkat çekti. Kilo almış olabileceğini kabullenemeyen hayranları, 55 yaşındaki oyuncunun rol aldığı ve psikopat bir karakteri canlandırdığı Unhinged filmindeki rolü için kilolarına kilo kattığını düşünüyor.

Son güncelleme: 16:00 - 08.11.2019