Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Erkoçlar kendi yazdı, kendi söyledi
Rüzgar Erkoçlar kendi yazdı, kendi söyledi
Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, bu sefer hünerlerini müzik alanında sergilemek için kolları sıvadı. Erkoçlar, Zeynep Sağdaş ile 'Yarım Kalanlara Rağmen' şarkısında kendi yazdığı rap parçayı seslendirdi.
Kültür Sanat 19 Ocak 2018 - 11:58

Rüzgar Erkoçlar, Zeynep Sağdaş ile birlikte imza attığı düette, kendi yazdığı rap sözleri seslendirdi. ‘Yarım Kalanlara Rağmen’, Arpej Yapım etiketi ile müzikseverlerle buluştu.

Küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyduğunu açıklayan Erkoçlar; Sağdaş'ın 20 milyonun üzerinde tıklanarak internette fenomen haline gelen şarkısını çok sevdiğini ve projenin içinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Erkoçlar, müzik alanında da kariyer yapacağını söyledi.

Bestesi Nikos Papadopoulos; sözleri Zeynep Sağdaş'a ait olan ‘Yarım Kalanlara Rağmen'in yeni versiyonunun aranjörlüğünü ise Serdar Ayyıldız üstlendi. Klip ise Gökhan Palas & Yüzdeyüz Film imzası taşıyor.

Son güncelleme: 12:53 - 19.01.2018