Sağlık sorunları yaşayan Mandy Moore’dan hayranlarına iyi haber

ABD'li oyuncu Mandy Moore, bu sonbaharda ikinci bebeğini anestezisiz bir doğumla dünyaya getireceğini açıkladı.

Sağlık sorunları yaşayan Mandy Moore’dan hayranlarına iyi haber

“This is Us” dizisiyle tanınan, 38 yaşındaki aktris Mandy Moore, immün trombositopenik purpura (ITP) adı verilen bir otoimmün bozukluk nedeniyle doğum sırasında epidural alamama hakkında konuştu.

People’da yer alan habere göre Moore, “Trombositlerim, epidural anestezi için çok düşük. İlk doğum korkunçtu. Ama bir kez daha yapabilirim. O dağa tekrar tırmanabilirim.”

“Keşke ilaç bir seçenek olsaydı. Ama geçen sefer yaptığımız gibi ileriye doğru ıkınacağız” dedi.

Taylor Goldsmith, Mandy Moore…

Instagram hesabından açıklama yapan Moore, “Hamilelik boyunca kanımı ve trombosit seviyelerimi kontrol ettirmeye devam etmem gerekiyor. Düşükler ama her zaman düşük oldular. Ben iyiyim. Her şey yolunda” diyerek hayranlarını rahatlattı.

Uzmanlara göre, ITP’den muzdarip hamile kadınlar “doğum sırasında ağır kanama riski” altında.

ABD’li şarkıcı Taylor Goldsmith ile evli olan Moore’un, bu evlilikten, yine anestezi almadan doğurduğu 17 aylık bir oğlu daha bulunuyor.

Tom Cruise ve Katie Holmes'un kızları Suri şarkıcı mı oluyor? İlginizi Çekebilir Tom Cruise ve Katie Holmes'un kızları Suri şarkıcı mı oluyor? 50 yaşındaki güzel oyuncu Jennifer Garner güzellik sırlarını paylaştı İlginizi Çekebilir 50 yaşındaki güzel oyuncu Jennifer Garner güzellik sırlarını paylaştı Chris Rock 'tokat' attığı için özür dileyen Will Smith'e cevap verdi İlginizi Çekebilir Chris Rock 'tokat' attığı için özür dileyen Will Smith'e cevap verdi
Loading...