Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sanat, 20 yıl sonra yeniden sahnede
Sanat, 20 yıl sonra yeniden sahnede
Cihan Ünal, Can Gürzap ve Mutlu Güney'in yer aldığı ve 20 yıl aradan sonra tekrardan perde açan 'Sanat' oyununun prömiyeri önceki akşam gerçekleştirildi. Oyun, izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.
Kültür Sanat 20 Kasım 2017 - 17:30

Torun Center'daki artısahne Mecidiyeköy'de prömiyeri yapılan ‘Sanat’, Gencay Gürün'ün rejisiyle, tiyatronun üç usta ismini, Cihan Ünal, Can Gürzap ve Mutlu Güney'i aynı sahnede buluşturdu. Oyun, prömiyer gecesinde aralarında Aziz Torun, Zeynep Torun, Gencay Gürün, Irmak Ünal, Nevra Serezli, Bihter Dinçel, Salih Güney, Selçuk Borak, Umut Demirdelen gibi isimlerin de bulunduğu izleyicilerden büyük alkış aldı.

Cüneyt Türel, Cihan Ünal ve Can Gürzap'ın 20 yıl önce birlikte rol aldıkları ‘Sanat’ oyunu, usta oyuncu Türel'in anısına yeniden sahneleniyor. Ünlü Fransız yazar Yasmina Reza'nın kaleme aldığı ‘Sanat’, AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu ile perde açtı. Oyunun sahne tasarımı ise Barış Dinçel'e ait.

Oyun bu akşam, 20.30'da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde, 23 Kasım Perşembe akşamı 19.30'da ise Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşacak.

Son güncelleme: 18:37 - 20.11.2017