Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sanat camiasından Cerebral Palsy’li çocuklara destek
Sanat camiasından Cerebral Palsy’li çocuklara destek
Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı'nın 9 ülkede eş zamanlı düzenlediği ve Türkiye temsilcisi olduğu Steptember Sosyal Sorumluluk Projesi'ne sanat camiasından de destek geldi.
Kültür Sanat 27 Eylül 2017 - 14:06

Cerebral Palsy'li çocuklar yardımına başlatılan Steptember Sosyal Sorumluluk Projesi’ne destek olmak için sanat camiası da harekete geçti. 7 Ekim Cumartesi günü saat 20:30'da Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezinde Burak Uyanık tarafından sahnelenecek ‘Suç Makinesi’ tiyatro oyununun tüm geliri Cerebral Palsy'li çocukların eğitim ve tedavileri için Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı'na bağışlanacak.

HER 8 SAATTE BİR ÇOCUK CEREBRAL PALSY’Lİ DOĞUYOR

Dünya genelinde 17 milyonu aşkın Cerebral Palsy'li birey bulunuyor. Türkiye'de ise her 8 saate bir Cerebral Palsyli bebek, ömür boyu özel eğitim ve rehabilitasyon ihtiyacı ile dünyaya gözlerini açıyor. Cerebral Palsy'li çocuklar çoğunlukla yürüyemiyor, koşamıyor, zıplayamıyorlar.

Steptember Sosyal Sorumluluk Projesi ise 9 ülkede eş zamanlı olarak düzenlenen sağlıklı ve eğlenceli bir etkinlik. 4 Eylül’de başlayan ve 1 Ekim’de sona erecek olan proje, çocukların eğitim ve tedavileri için düzenleniyor.

sucmakinesi

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.