Şarkılarını hasta hayranının evine götürdü

Şarkıcı Emre Kaya, ülkemizin İran sınırında Iğdır’daki çatışmada şehit olan 3 askerimizin haberiyle Burdur’da vereceği konserini iptal etti. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Emre Kaya, konserin iptaline çok üzülen ve bir süredir kanser tedavisi gören Kaya hayranı İrem Ayvalı’nın evine gittiler. Emre Kaya, İrem’e hem hediye verdi hem de konseri hayranının evine götürdü. Sanatçı Kaya, İrem Ayvalı’nın sevdiği şarkıları canlı olarak kendisine seslendirdi.

Şarkılarını hasta hayranının evine götürdü

Emre Kaya'nın evine gelerek kendisine şarkılar seslendirmesiyle yoğun duygusal anlar yaşayan İrem, mutluluktan ağladı. “Hayatımda aldığım en güzel hediye Emre Kaya'nın şarkılarıydı” şeklinde konuşan İrem Ayvalı “İyileşir iyileşmez İstanbul'a Emre Kaya'ya iadeyi ziyarete gideceğim” diyerek duygularını ifade etti.

Ülkemizi yasa boğan bu menfur saldırıyı da şiddetle kınayan Emre Kaya, şehitlerimize Allah'tan rahmet ailelerine de başsağlığı dilerken ülkemizin her zaman olduğu gibi yine bir arada olacağını, acılarımızın da sevinçlerimizin de ortak olduğunu ve bizi bir arada tutacağını sözlerine ekledi.

Loading...