Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şehrin merkezinde yeni bir kitap fuarı
Şehrin merkezinde yeni bir kitap fuarı
Şehrin merkezinde yeni bir kitap fuarı, yarın kapılarını açmaya hazırlanıyor. Zorlu PSM'de ilk kez düzenlenecek olan 'Yeni Nesil Kitap Fuarı' 10 gün sürecek.
Kültür Sanat 10 Ocak 2019 - 10:55

İstanbul, Uluslararası Kitap Fuarı’nın yanı sıra bir kitap fuarı daha kazanıyor. Zorlu PSM’de başlayacak ‘Yeni Nesil Kitap Fuarı’, NAP Fuarcılık tarafından hayata geçirilecek. Türkiye'nin önde gelen yayınevleri ve yazarlarını bir araya getirecek olan Yeni Nesil Kitap Fuarı 11 – 20 Ocak tarihleri arasında Zorlu PSM'de kapılarını açacak. Kitap fuarında; 10 gün sürecinde imza günleri, söyleşiler gibi 160 ekinlik ve çok daha fazlası ziyaretçileri bekliyor. İlber Ortaylı, Ahmet Ümit, Ayşe Kulin, Ataol Behramoğlu, Kahraman Tazeoğlu, İpek Çalışlar, Müfit Can Saçıntı, Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Mavisel Yener, Işık Öğütçü, Cemalnur Sargut, Emel Başdoğan, Serdar Aksu, Sevinç Erbulak, Murat Gürsoy, Sevil Atasoy, Sinan Canan, Meltem Şarkışlalı, Sinan Akyüz, Barış Muslu gibi çok sayıda isim imza günleri ve söyleşilerle okuyucularla buluşacak.

Yeni Nesil Kitap Fuarı, teknolojik altyapısıyla dikkat çekiyor. Fuarda QR teknolojisiyle görme engelliler de istedikleri standa rahatlıkla ulaşabilecek ve fuarı diledikleri gibi gezebilecek. Fuarda dünyaca ünlü yazarların kitapları ile buluşacak olan ziyaretçiler; Damdaki Kemancı, Dali'nin Kadınları, Banka Soygunu, Hayvan Çiftliği gibi kitaplardan uyarlanan tiyatro gösterimlerini de Kitap Fuarı İstanbul sosyal medya hesaplarından yapılacak yarışma ve çekilişlerden kazandıkları davetiyeler ile Zorlu PSM'de ücretsiz olarak izleyebilecekler.

kitap-fuari