Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şehrin nabzı İstanbul+’da
Şehrin nabzı İstanbul+’da
Yeni yaşam dergisi İSTANBUL+, kentin en iyilerini sayfalarına taşıdı ve İstanbul'un nabzını tuttu.
Kültür Sanat 13 Mayıs 2019 - 13:48

Ünlülerle röportajlar, kültür-sanat ajandası, şehirde açılan yeni mekânlar, hayatın her alanından en iyiler seçmeleri, bilinmesi gereken küçük şehir sufleleri, kadın ve erkek stili, gastronomi, astroloji, kent ekonomisi, lüks, haberdar olmanız gereken trendler, ilişkiler İSTANBUL+’da… Dergi, kentin ‘En iyileri’ni de seçti. Özge Uzun'un kadın kadına en rahat ettiği beş mekân, Mehmet Yaşin'in alışveriş ettiği dört şarküteri, Yeşim Salkım'ın kızı Ada'yla en çok eğlendiği dört müze, Kadıköy'ün en iyi dört meyhanesi, Türk kahvesinin en güzel dört adresi, en çok ünlüyle karşılaşabileceğimiz dört gece kulübü, çevre derneklerinden şehrin en güzel dört yeşil alanı gibi seçmeler dergide yer alıyor.

Her ay başka bir semtin karış karış mercek altına alındığı ‘Harita' sayfalarında önlenemez yükselişiyle Akaretler ve bu semtten mönüleri, fiyatları ve ilitişim bilgileriyle tam 29 mekân tanıtılıyor.

Ayın kadını Şevval Sam… Bu yıl Fashion Week'te fırtına gibi esen 2018 Türkiye Güzeli, Londra-İstanbul hattındaki hayatını anlattı: “Şehri uçaktan görünce hâlâ gözlerim doluyor.” Ayın erkeği Aytaç Şaşmaz… ‘Söz' dizisinin yakışıklısı, mottosunu açıkladı: “Hayatın yanlış tarafında yer alacağıma, yalnız tarafında olurum.

Oben Budak erkek stilinin, Melike Yörükoğlu kadın modasının kodlarını yazdı: Sezonun kazananı bej ve rahatlık.

Av yasakları başladı, sadık yarimiz istavrite geri döndük. Gurme Mehmet Yaşin istavrite aşk mektubu yolladı. Ama enginar mevsiminin tam kalbindeyiz. Peki hangi cinsini, nasıl pişirmeliyiz?

Gazeteci-yazar Mehmet Y. Yılmaz'dan ilişkiler, tiyatrocu Ali Poyrazoğlu'ndan sahne, galerici Sarp Evliyagil'den çağdaş sanat gündemi yazıları; Atilla Dorsay, Murat Meriç gibi uzmanlardan sinema, müzik, festival görüşleri yer alıyor.