Sözcü Plus Giriş

Selda Bağcan, Büyükçekmece’yi coşturdu

19’uncu Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde Selda Bağcan sahne aldı. Sevenleriyle buluşan Selda Bağcan, sevilen şarkı ve türkülerini hayranları için seslendirdi.

Güncellenme: 13:04, 01/08/2018
Selda Bağcan, Büyükçekmece’yi coşturdu

19'uncusu düzenlenen Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nde Selda Bağcan sahne aldı. Sevenleriyle buluşan Selda Bağcan en sevilen şarkılarını Büyükçekmeceliler için seslendirdi. Usta sanatçı, kendine has sesiyle hayranlarının kulaklarının pasını sildi. Usta sanatçı, dillerden düşmeyen türkülerinden oluşan repertuarıyla festivale renk katarken, konseri izlemeye gelen vatandaşlar hep bir ağızdan çalınan şarkılara eşlik etti.

Uluslararası Altınköprü Halk Dansları Yarışmasıyla konuk ülkeler de geleneksel kıyafetleriyle sahnede yer aldı. Festivalde ilk defa düzenlenen 9'uncu Uluslararası Güler Ertan Fotoğraf Yarışması'nda ödül kazananlar da belli oldu. Yarışmada 1'inci olan İranlı fotoğrafçı ise siyah-beyaz fotoğrafıyla ödüle layık görüldü. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, birinci olan fotoğrafçıya plaket ve madalyasını takdim etti.

İHA

buyukcekmeceİlginizi ÇekebilirMüziğimiz milliyetlerden bağımsızMüziğimiz milliyetlerden bağımsız