Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selda Bağcan, Büyükçekmece’yi coşturdu
Selda Bağcan, Büyükçekmece’yi coşturdu
19’uncu Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde Selda Bağcan sahne aldı. Sevenleriyle buluşan Selda Bağcan, sevilen şarkı ve türkülerini hayranları için seslendirdi.
Kültür Sanat 1 Ağustos 2018 - 13:04

19'uncusu düzenlenen Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nde Selda Bağcan sahne aldı. Sevenleriyle buluşan Selda Bağcan en sevilen şarkılarını Büyükçekmeceliler için seslendirdi. Usta sanatçı, kendine has sesiyle hayranlarının kulaklarının pasını sildi. Usta sanatçı, dillerden düşmeyen türkülerinden oluşan repertuarıyla festivale renk katarken, konseri izlemeye gelen vatandaşlar hep bir ağızdan çalınan şarkılara eşlik etti.

Uluslararası Altınköprü Halk Dansları Yarışmasıyla konuk ülkeler de geleneksel kıyafetleriyle sahnede yer aldı. Festivalde ilk defa düzenlenen 9'uncu Uluslararası Güler Ertan Fotoğraf Yarışması'nda ödül kazananlar da belli oldu. Yarışmada 1'inci olan İranlı fotoğrafçı ise siyah-beyaz fotoğrafıyla ödüle layık görüldü. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, birinci olan fotoğrafçıya plaket ve madalyasını takdim etti.

İHA

buyukcekmece