Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selda Bağcan, canlı yayında Gezi’de yaşamını yitirenleri andı!
Selda Bağcan, canlı yayında Gezi’de yaşamını yitirenleri andı!
Selda Bağcan, internetten canlı yayınlanan özel konserler serisi olarak düzenlenen Red Bull Canlı Sahne’nin konuğu oldu. İsrailli sörf rock grubu Boom Pam’le birlikte sahne alan efsane isim, seslendirdiği klasikleşmiş şarkıların yanı sıra neşeli haliyle de geceye damga vurdu. 
Kültür Sanat 28 Eylül 2017 - 12:17

Oldukça heyecanlı olduğu görülen ve Yaz Gazeteci Yaz şarkısıyla konsere başlayan Bağcan, şarkının sözlerini değiştirerek, Gezi’de hayatını kaybeden isimleri de andı.

Coşkulu kalabalığın eşlik ettiği Bağcan, “Konser benim için muhteşemdi. Geçen yıl Primevera Festivali'nde tüm dünya sesimizi duymuştu. Şu anda da Redbull.com'dan tüm dünya bizi izliyor. Hatta Twitter'da trendtopic bile olduk. Haydi beni gaza getirin çocuklar” diyerek kalabalığı coşturdu.

seldabagcan3
Amerika'da haftalarca liste başı olan İnce İnce Bir Kar Yağar şarkısının ardından anonim türkünün gücüne de değinen efsanevi sanatçı, “Biraz da halk müziğimizi övelim. Anonim türkülerimizi övelim” dedi.

Selda Bağcan’ın performansı Aralık ayına kadar www.redbull.com/canlisahne’de yayınlanacak.


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.