Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selda Bağcan’dan bir ilk
Selda Bağcan’dan bir ilk
Selda Bağcan, ilk kez yarısı akustik, yarısı da ünlü DJ'ler eşliğinde elektronik bir performansla dinleyicilerinin karşısına çıkacak. 
Kültür Sanat 24 Nisan 2019 - 16:00

Geçtiğimiz sene ilki gerçekleştirilen Sokak Festivali bu yıl Selda Bağcan’ı ağırlıyor. Bağcan, ilk kez bir konserinin ilk yarısında akustik performans sergileyecek, ikinci yarısında da ünlü DJ’ler Acid Pauli, Cafi, İpek İpekçioğlu ile birlikte şarkılarını seslendirecek. 27 – 28 Nisan'da Küçük Çiftlik Park'ta gerçekleştirilecek Sokak Festivali’nde ayrıca Göksel, Cem Yıldız, Yasemin Mori, Ekin Beril, Monality, Selin Sümbültepe ve Uninvited Jazz Band da sahne alacak.

SOSYAL DESTEK

“Digital Art Technology”, “Korkarım Çok Eğleneceğiz” gibi başlıklı etkinliklerin de yer alacağı Sokak Festivali’nde servis edilecek tüm yemekler gönüllü ekipler tarafından ayrıştırılarak sokak hayvanlarına ulaştıracak. Ayrıca alanda yer alacak dernekler ile ihtiyacı olan çocuklara destek verilecek.