Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selena Gomez’in duygu dolu anları
Selena Gomez’in duygu dolu anları
2017 Billboard Kadın Müzik Ödülleri sahiplerini buldu. Billboard Yılın Kadını ödülüne layık görülen Selena Gomez, geçirdiği böbrek ameliyatı nedeniyle duygusal bir konuşma yaparak, ödülünü alırken gözyaşlarını tutamadı
Kültür Sanat 1 Aralık 2017 - 12:13

Kadın sanatçılara verilen ‘Billboard Women in Music’ (Billboard Müzikte Kadınlar) Ödülleri ABD’nin Los Angeles şehrinde düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

ABD’li genç şarkıcı Selena Gomez, ‘Billboard Yılın Kadını’ seçildi. Ödülünü kendisine böbreklerinden birini bağışlayan yakın arkadaşı Francia Raisa’nın elinden alan 25 yaşındaki şarkıcı, konuşmasında duygu dolu anlar yaşadı.

Selena Gomez, “Bence bu ödülü Francia almalıydı. O benim hayatımı kurtardı. Kendimi çok şanslı hissediyorum” dedi. Yakın zamanda geçirdiği böbrek ameliyatından dolayı zor günler yaşayan 25 yaşındaki şarkıcı “Etrafımda ben kendime inanmadığım zaman bile bana inanan insanlar vardı. Bunun için kendimi şanslı hissediyorum” dedi.

Gecede Grace VanderWaal, Rising Star (Yükselen Yıldız) ödülüne layık görüldü.
Singer Mary J. Blige, Icon (İkon) ödülünü aldı.
Güçlü sesli şarkıcı Kelly Rowland Powerhouse ödülü kazandı.
Camilla Cabello, Breakthrough Artist dalında ödül alan isim oldu.
22 yaşındaki ABD’li şarkıcı Kehlani ise Billboard’un Kural Bozan (Rule Breaker) ödülünü aldı.

 

 

 

Son güncelleme: 12:43 - 01.12.2017