Şenay Gürler’in Onur Ünlü hayranlığı: Rolü onun için kabul ettim!

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne katılan Şenay Gürler, 'Kırık Kalpler Bankası'da rol almasının sebebinin Onur Ünlü olduğunu belirterek,  "Ünlü’ nün sinemasını çok beğeniyorum. Senaryoyu okuduğumda kendimden geçtim" dedi.

Şenay Gürler’in Onur Ünlü hayranlığı: Rolü onun için kabul ettim!

7. Malatya Uluslararası Film Festivali, Ulusal Yarışma bölümü filmlerinden, “Kırık Kalpler Bankası” ve ekibini ağırladı.

Gösterim sonrası sinema yazarı Fırat Sayıcı'nın moderasyonuyla gerçekleşen söyleşide izleyicilerin sorularını yanıtlayan filmin yönetmeni Onur Ünlü “Bu senaryoyu ilk yazdığımda 2000'lerin başıydı. Bir Shakespeare metnini beyazperdeye aktarmak istiyordum. Tam olarak olmasa da yine de bu filmin alt metninde Shakespeare var. Filmi, yazdığım zaman çekemezmişim, altından kalkamazmışım. Bir zaman geçmesi gerekiyormuş. İyi ki beklemişim. Bir rejisör olarak altından kalkması zor bir filmdi” dedi.

“BEN NASIL BİR ŞEYİN İÇİNDEYİM’ DEDİM”

“Bu filmi her şeyden önce Onur Ünlü filmi olduğu için de kabul ettim” diyen filmin oyuncularından Şenay Gürler, “Ben Onur Ünlü’nün sinemasını çok beğeniyorum. Senaryoyu okuduğumda kendimden geçtim. İnanılmaz zeka pırıltısı içeren bir senaryoydu. Ben nasıl bir şeyin içindeyim dedim” dedi.

Onur Ünlü, 'Put Şeylere' ile yeni bir hareket başlatacak! İlginizi Çekebilir Onur Ünlü, 'Put Şeylere' ile yeni bir hareket başlatacak!