Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sertab Erener’in Ege turnesi bitti, sırada Harbiye var
Sertab Erener’in Ege turnesi bitti, sırada Harbiye var
Bu yıl 25'inci sanat yılını kutlayan Sertab Erener, Ege’deki son konserini Çeşme’de verdi. Bodrum, Ayvalık ve Altınoluk'ta sahne alan deneyimli şarkıcının yeni durağı ise Harbiye olacak. 
Kültür Sanat 17 Temmuz 2017 - 11:39

Bodrum, Ayvalık ve Altınoluk'tan sonra Çeşme'de sahne alan Sertab Erener, kendisini izlemeye gelen coşkulu kalabalığa unutulmaz anlar yaşattı. Ege’deki son durağı Çeşme Amfi Tiyatro'yu dolduran müzikseverlere unutulmaz anlar yaşattı.

EGE BİTTİ SIRADA HARBİYE VAR

Çeşme'de gerçekleştirdiği renkli konserle Ege konserleri son bulan Sertab Erener'in yeni konser durağı ise İstanbul olacak. Erener, 31 Temmuz Pazartesi akşamı Harbiye Açıkhava'da sevenleriyle yeniden buluşacak. Düzenlemelerini Çağrı Sertel'in yaptığı, ‘Sertab'ın Oda Müziği' projesinde ünlü sanatçı Sertab Erener'e piyanoda Çağrı Sertel, kemanlarda Deniz İbrahimoğlu, Vugav Kurbanov viyolada Çağatay Şahin, viyolenselde Yılmaz Bişer ve kontrbasta Volkan Hürsever eşlik ediyor.

sertab