Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sertab, müzikal performansıyla beğeni topladı
Sertab, müzikal performansıyla beğeni topladı
Sertab Erener, müzikal performansıyla seyircinin beğenisini kazandı. Sahnede 7 profesyonel dansçının eşlik ettiği müzikal boyunca sanatçı, 10 farklı kostüm değiştirdi, dansları ve güçlü sesiyle alkış aldı.
Kültür Sanat 21 Ocak 2018 - 16:04

Bu yıl sanat hayatının 25. yılını geride bırakan Sertab Erener, ‘Sertab’ın Müzikali‘nin ilk gecesinde önceki gece Uniq’i dolduran hayranlarını büyüledi. Kariyerinin 25 senesini yaklaşık 2 saat boyunca, 90’lar ve 2000’ler olmak üzere 2 ayrı bölümde özetleyen Sertab Erener, döneme özel kostümler, aksesuarlar ve Beyhan Murphy koreografisiyle eşsiz bir şova imza attı.

sertab1
Seçtiği şarkılarının hikâyelerini sesi ve dansları ile birleştiren sanatçı, kronolojik olarak sıralanan ilk bölüme Yalnızlık Senfonisi ile başladı. ‘Sakin ol’, ‘Yanarım’, ‘Aşk’, ‘Mecbursun’, ‘Vur Yüreğim’ ile devam eden ilk bölüm Eurovision birincisi ‘Everyway That I Can’ ile tamamlandı. Şarkıyı Candaş Baş’ın yarışma gecesi yaptığı koreografi ve orijinal kostüm ile seslendiren Erener, büyük beğeni kazandı.

sertab3Sahnede 7 profesyonel dansçının eşlik ettiği müzikal boyunca sanatçı, Belma Özdemir’in tasarladığı 10 farklı kostüm değiştirdi. ‘Aşk Beni’ ile ikinci yarıya başlayan Sertab Erener ‘Kera’ ile tamamladığı gösteri boyunca 37 şarkısını seslendirdi. Sertab’ın Müzikali’nin yeni gösterisi yine Uniq’de 21 ve 23 şubat akşamı gerçekleşecek.

Son güncelleme: 16:06 - 21.01.2018