Sertab’ın Müzikali renkli görüntülere sahne oldu

Bu yıl sanat hayatının 25. yılını kutlayan Sertab Erener, bu özel yıl için hazırladığı müzikali sahneledi. Erener'i izlemeye gelenler ayakta alkışladı.

Sertab’ın Müzikali renkli görüntülere sahne oldu

Bu yıl sanat hayatının 25. yılını geride bırakan Sertab Erener, ‘Sertab’ın Müzikali’nin ilk gecesinde önceki gece Uniq’i dolduran hayranlarını bir kez daha büyüledi. Başarılarla dolu kariyerinin 25 senesini yaklaşık 2 saat boyunca, 90’lar ve 2000’ler olmak üzere 2 ayrı bölümde özetleyen Sertab Erener, döneme özel kostümler, aksesuarlar ve Beyhan Murphy koreografisiyle eşsiz bir şova imza attı.

Seçtiği şarkılarının hikayelerini sesi ve dansları ile birleştiren sanatçı, kronolojik olarak sıralanan ilk bölüme Yalnızlık Senfonisi ile başladı. ‘Sakin ol’, ‘Yanarım’, ‘Aşk’, ‘Mecbursun’, ‘Vur Yüreğim’ ile devam eden ilk bölüm Eurovision birincisi ‘Everyway That I Can’ ile tamamlandı. Şarkıyı Candaş Baş’ın yarışma gecesi yaptığı koreografi ve orijinal kostüm ile seslendiren Erener, büyük beğeni kazandı.

37 ŞARKI SESLENDİRDİ

Sahnede 7 profesyonel dansçının eşlik ettiği müzikal boyunca sanatçı, Belma Özdemir’in tasarladığı 10 farklı kostüm değiştirdi. ‘Aşk Beni’ ile ikinci yarıya başlayan Sertab Erener ‘Kera’ ile tamamladığı gösteri boyunca 37 şarkısını seslendirdi. Sertab’ın Müzikali’nin yeni gösterisi yine Uniq’de 19 Ocak akşamı gerçekleşecek.

İşte bu özel geceden son derece özel görüntüler:

sertabsertab4