Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış ‘Ayrılık’ ile güldürecek
Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış ‘Ayrılık’ ile güldürecek
Behiç Ak'ın kaleminden 'Ayrılık', Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış yorumuyla sahnede
Kültür Sanat 18 Ocak 2017 - 12:28

Tiyatroevi tarafından sahneye konan, sezonun en iddialı komedisi ‘Ayrılık’ın prömiyeri, 25 Ocak Çarşamba akşamı 20:30'da Profilo Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.

oyun1

Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış'ın görkemli oyunculuğuyla bir komedi fırtınasına dönüşen ‘Ayrılık’, tiyatro izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Prof. Dr. Semih Çelenk'in üstlendiği Behiç Ak imzalı ‘Ayrılık’, Tiyatroevi tarafından sahneye konuyor. 2000 yılında Prof. Dr. Semih Çelenk ve Hamit Demir önderliğinde kurulan, önceki yıl Fırat Tanış'ın da bünyesine dahil olduğu Tiyatroevi; yaratıcı, çağdaş ve çağına tanıklık eden çalışmalar ortaya koymayı amaçlıyor.

oyun4

‘Ayrılık’, budalalık ve uyumsuzluklar üzerine kurulu, çok sıradan olanın içindeki tuhaflığa büyüteç tutan, izleyicisini şaşırtan, kucaklayan, onun zekasını önemseyen bir komedi. Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış'ı aynı sahnede buluşturan oyun, bu mizah büyütecinden kendi hayatımızı gözleme imkanı veriyor.

oyun3

Keyifli oyun, 25 Ocak 2017 Çarşamba akşamı saat 20:30'da Profilo Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek prömiyerinin ardından; 26 Ocak 2017, Perşembe ve 29 Ocak 2017, Pazar günleri aynı yerde tiyatroseverlerle buluşacak.