Sözcü Plus Giriş

Seyyal Taner’den iddialı dönüş

Retro Day etkinliklerinde Plak Ve Ben’in standına uğrayan Seyyal Taner, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Müziğe iddialı bir dönüş yapacak olan Taner, sevenlerine 2 sürpriz birden hazırlayacağını söyledi. Efsane sanatçı, hem bir plak hem de müzikal geçmişini anlatacak bir şov ile sevenlerinin hasretini dindirecek.

null
Güncellenme: 13:48, 06/08/2018
Seyyal Taner’den iddialı dönüş

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği'nde geçtiğimiz gün gerçekleşen Retro Day etkinliklerinde sahne alan Türk pop-rock müziğinin efsane ismi Seyyal Taner, Plak Ve Ben'in standında gördüğü plaklarla unutulmaz anlar yaşadı.

Müzik yapımcısı Hakan Eren'in arşivinde çıkan ve içinde kendisinin de olduğu ‘45'lik Plaklar' ve “Şimdi 90'lar” plağını gören ünlü sanatçı, sözü ve müziği kendisine ait olan şarkılarının olacağı yeni bir plak çalışmasının olduğunu açıkladı.

Türk pop müziğine rock tınılarını katmak gibi birçok “ilk”i gerçekleştiren Taner, “Türkiye'de müziğin nereden nereye gittiğini ve benim bu ülke için neler yaptığımı ve nasıl bir katkıda bulunduğumu anlatan bir müzikal şov olacak” dedi.

Yayınlanma Tarihi:13:38,