Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sezen Aksu, Rubato’ya ‘Yoldan Çıktım’ dedirtti!
Sezen Aksu, Rubato’ya ‘Yoldan Çıktım’ dedirtti!
Son albümü “İKİ” ile büyük beğeni toplayan Rubato, albümün ikinci klibini 'Yoldan Çıktım' parçasına çekti. Şarkının sözlerini yazan Sezen Aksu, klibin senaryosunu da kaleme aldı.
Kültür Sanat 6 Haziran 2017 - 12:31

Sözleri Sezen Aksu, bestesi Fatih Ahıskalı, düzenlemesi Rubato imzası taşıyan ‘Yoldan Çıktım’ şarkısının Said Dağdeviren ve İdil Dizdar yönetmenliğinde çekilen klibi, hikayesiyle dikkat çekti.

rubato2 Senaryosunu Sezen Aksu'nun kaleme aldığı klip, aşkın ve arkadaşlığın gücünü izleyiciye sunuyor. Kadıköy’ün Yeldeğirmeni semtinde çekilen klipte grubun üyelerinin eğlenceli anlarını ortaya koyuyor. Şarkının sözlerini yazan Sezen Aksu, sözleri düşünürken bir yandan da şarkıya uyabilecek bir klip hayal etmişti. Minik Serçe, klibin başında Özer Arkun'un seslendirdiği diyalogu bu şekilde kaleme almıştı.

rubato4

MÜZİSYEN ARKADAŞLARI KONUK OLDU

Rubato'nun sevda uğruna dayak bile yediği klip, konuk oyuncularıyla da dikkat çekici. Ekibe klipte, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Hüsnü Arkan, Yeni Türkü grubunun üyelerinden; Derya Köroğlu, Erkin Hadimoğlu, Taksim Trio'dan; İsmail Tunçbilek, Aytaç Doğan ve Bülent Altınbaş gibi isimler eşlik ediyor.