Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sibel Tüzün, bando eşliğinde soruyor: ‘Anlamadın Di Mi?’
Sibel Tüzün, bando eşliğinde soruyor: ‘Anlamadın Di Mi?’
Sibel Tüzün, yeni single çalışması 'Anlamadın Di Mi?' ile erkeklerin, kadınları anlama konusunda bir rehber sunma iddiasında. Tüzün yeni şarkısında "Ne sebepten severseniz o sebepten gelir ayrılık... Anladınız di mi?" diye soruyor
Kültür Sanat 26 Ocak 2018 - 15:25

Sibel Tüzün, kadınlar hakkında erkeklerin bilmediklerini yeni single’ı ‘Anlamadın Di Mi?’ ile anlatmak için stüdyoya girdi.
Şarkı, özellikle erkekler için kadınları anlama konusunda bir rehber şarkısı olma hedefinde.

Sözü Sadettin Dayıoğlu'nun müziği ise Sibel Tüzün ve Sadettin Dayıoğlu'nun birlikte imzasını taşıyan ‘Anlamadın Di Mi?’ şarkısının düzenlemesi Tansel Doğanay'a ait. Single kapak tasarımı Denizhan Ateşalp imzası taşıyor. ‘Bahçekatı’ stüdyolarında kayıt edilen single'ın mixleri Serkan Ayman yaparken mastering New York'da Justin Shurtz Sterling Sound stüdyolarında yapıldı. Ossi Müzik prodüktörlüğünde ve yapımcılığında gerçekleştirilen şarkı tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşacak.

Tüzün 2018’deki ilk single çalışmasında şöyle uyarıyor: “Ne sebepten severseniz o sebepten gelir ayrılık… Anladınız Di Mi?”

anlamadimdimi