Sözcü Plus Giriş

Sıla, ‘Heybeden Şarkılar’la İstanbul’da

Sıla’nın, geçtiğimiz Ocak ayında dört kez gerçekleştirdiği 'Heybeden Şarkılar' konserlerinin İstanbul ayağının sonuncusu, yoğun istek üzerine 4 Şubat Cumartesi akşamı beşinci kez sahneye taşınacak

Güncellenme: 10:56, 02/02/2017
Sıla, ‘Heybeden Şarkılar’la İstanbul’da

4 Şubat’ta sahne alacak olan ünlü şarkıcı Sıla, kendi şarkılarının yanı sıra geçmişten bugüne heybesinde biriktirdiği efsane şarkılarla sevenlerine yine unutulmaz bir gece yaşatacak.

sila3

Dokuz yıllık müzik kariyerinde yayınladığı altı stüdyo albümde yer alan şarkılarından kronolojik bir sırayla yepyeni bir konser repertuvarı hazırlayan Sıla, iki perdeden oluşacak olan “Heybeden Şarkılar” konserinde üç saat boyunca 43 şarkı seslendirecek. “Heybeden Şarkılar” konserlerinin İstanbul serüvenini 4 Şubat Cumartesi günü Maslak Tim Show Center'da sonlandıracak olan sanatçı, Ankaralı dinleyicilerinden gelen yoğun istek üzerine yalnızca tek bir gala için 14 Şubat Salı akşamı Ankara Congressium'da da sahneye taşıyacak.

sila1

SEVENLERİ İÇİN MESAJ YAYINLADI

Sıla, konser öncesinde sevenleri için bir mesaj gönderdi:

“Kariyer dokuz sene, konser iki saat. Seslendirmek isteyip vakit darlığından söylenmemiş onlarca şarkı var. Hem kendime ait şarkılar hem de bugüne kadar yorumlamak istediğim birçok sürpriz eser. Yoruldum, Gözlerine Teslimim, Bodrum'un Suları, Zor Sevdiğimden ve heybede birikmiş daha bir çok şarkı… 4 Şubat’ta Heybeden Şarkılar ile alışılagelmiş Sıla konser repertuvarı dışında bir seçki ile buluşmak üzere”

İlginizi ÇekebilirEmre Aydın, Atakent Hayal Kahvesi'ndeEmre Aydın, Atakent Hayal Kahvesi'nde