Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla, IŞİD’in saldırdığı yerde sahne alacak
Sıla, IŞİD’in saldırdığı yerde sahne alacak
Sıla, üç yıl önce IŞİD'in gerçekleştirdiği terör saldırısının hedefinde yer alan Paris'teki ünlü sanat merkezi Bataclan'da sahne alacak.
Kültür Sanat 28 Şubat 2018 - 11:15

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Sıla, Avrupa turnesine çıktı. Güzel şarkıcı, beş yıl aradan sonra 2 Mart Cuma günü Paris'in ünlü sanat merkezi Bataclan'da konser verecek.

Sıla’nın konser vereceği Bataclan, 3 yıl önce Fransa'da gerçekleşen terör saldırılarının hedefindeydi. Teröre boyun eğmeyerek güçlü duruşunu sergileyen Paris'in ünlü sanat merkezi Bataclan, 2 Mart'ta kapılarını Sıla için açacak.

BATACLAN’DA NE OLMUŞTU?

Paris’te, 13 Kasım 2015’te, yerel saatle 21:16’da (OAZD) Paris’in birinci, onuncu ve on birinci bölgeleriyle birlikte Fransa Stadyumu’nda terör saldırıları gerçekleşmişti.

Bazı haber kaynaklarına göre bu saldırılarda en az 132 kişi yaşamını yitirmişti. Bataclan tiyatrosunda en az 100 kişi terör saldırısı sonucu hayatını kaybetmişti.

Son güncelleme: 13:24 - 28.02.2018