Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sıla ve Efe’nin eserlerini onlar temsil edecek
Sıla ve Efe’nin eserlerini onlar temsil edecek
Şarkıcı Sıla ve Efe Bahadır ile dünya çapında edisyon anlaşması imzaladı.
Kültür Sanat 10 Nisan 2017 - 14:10

10 yıldan kısa bir zamana birbirinden başarılı olmuş tam 7 albüm ve listebaşı olmayı başarmış onlarca şarkı sığdıran, Altın Kelebek ve Kral Türkiye Müzik Ödülü dahil olmak üzere Yılın Albümü ve Yılın Şarkısı kategorilerinde sayısız ödüller kazanmış olan bu iki müthiş şarkı yazarının eserleri artık tüm dünyada tek yetkili olarak Universal Music Publishing Group tarafından temsil edilecek.

‘KEYİFLİ VE VERİMLİ BİR BİRLİKTELİĞİMİZ OLACAK’

Universal Music Publishing Türkiye Genel Müdürü Selim Serezli anlaşmayla ilgili olarak “Müzik dünyamızın son yıllardaki en başarılı şarkı yazarlarından Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır ile heyecan verici bir iş birliğine adım atmaktan dolayı son derece mutluyuz. Kendilerinin eser sahibi olarak değer ve fırsatlarını en üst düzeye getirme konusunda gayretli bir çalışma sürecini uluslararası yapılanmamız, ileri seviyedeki teknik altyapı sistemimiz ve bilgi birikimimizle keyifli ve verimli bir birlikteliğe dönüştüreceğimize inanıyoruz” dedi.