Simge’den 23 Nisan mesajı: Cumhuriyet onlara emanet

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocuklarla buluşan Simge Sağın, "Onlar bizim geleceğimiz Cumhuriyetimiz onlara emanet" dedi.

Simge’den 23 Nisan mesajı: Cumhuriyet onlara emanet

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Türkiye’den gelen onlarca öğrenci ile bir araya gelen Simge Sağın, çocuklarla birlikte olmanın kendisine çok iyi geldiğini belirterek, küçükken yaşadığı bir anıyı anlattı: “Benim çocukluğumdan kalan bir hikayem var mesela. Bir AVM’de Çelik'in imza günü var ve biz sıra bekledik imza alabilmek için ve müthiş bir heyecandı. Onları bu yüzden çok iyi anlayabiliyorum.”

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Çocukların cumhuriyetimizin geleceği olduğunu söyleyen Sağın, yeni single’nın da yolda olduğunu ifade etti. Çocuklarla birlikte şarkı söyleyen Sağın, zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Minik hayranının ağlamasına dayanamayan Sağın gözyaşlarına hakim olamadı.

Buluşmayı organize eden isim Saran Group’tu. Toplam 60 öğrenci üç gün boyunca, Rahmi Koç Müzesi, Miniatürk, Vialand, Florya Akvaryum, Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı gibi simge yerleri gezdikten sonra Boğaz turu yaptılar. Sadettin Saran, çocuklara yönelik “Ben de Kırıkkale'den çıktım hayal ettiğim yere ulaştım. Kimsenin hayallerinizi sınırlamalarına müsaade etmeyin” dedi.