Sözcü Plus Giriş

Şinasi Yurtsever’den Yılan Hikayesi itirafı!

Oyuncu Şinasi Yurtsever, yıllar önce rol aldığı Yılan Hikayesi'yle ilgili ilk kez itirafta bulundu... Yurtsever, dizide kendi kendisini öldürmek için nasıl uğraştığını anlattı.

Güncellenme: 12:10, 17/04/2018
Şinasi Yurtsever’den Yılan Hikayesi itirafı!

‘Hadi Be’ programına konuk olan Şinasi Yurtsever, internetteki doğum tarihi ve yerinin yanlış olduğunu, 23 Mayıs 1977 tarihinde Malatya’da değil, 16 Temmuz 1973’te Erzincan’da doğduğunu açıkladı.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Yurtsever, “Beşiktaş'ın mağlubiyeti mi, eşimin dırdırı mı?” sorusuna “Eşimin dırdırını Beşiktaş'ın mağlubiyetine tercih ederim. Eşim dırdır etsin, Beşiktaş yenilmesin” yanıtını verdi.

Yıllar önce ‘Yılan Hikayesi’nde rol alan Yurtsever, o dizide “kendisini öldürttüğünü” şöyle anlattı:

“Ben ‘Yılan Hikayesi'nde kendimi öldürttüm. Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaptım. Normalde çok disiplinliyimdir, hayatta yapmam. Ama o kadar soğuktu ki hava, donuyordum. Sabah sete giderken çok mutsuzdum. ‘Ben ölmek istiyorum' dedim. Yönetmen ‘hayır' filan dedi, ben çok ısrar ettim. Sonra Memet Ali Alabora vurdu beni, tak tak tak ateş etti, o kadar mutlu öldüm ki. Yönetmen ekiptekilere ‘Kolunun altına girip kenara taşıyın' dedi. ‘Hayır, yerde kalmam lazım' dedim. Bir sonraki bölümde ‘ölmemiş' olmasın diye yerde çakılı kaldım.”

‘H, HAYATIMDA ACAYİP BİR YERDE’

Yurtsever, Instagram'da paylaştığı, ortaokulda 8-H sınıfında okurken çekilmiş fotoğrafının ekrana getirilmesi üzerine şöyle dedi: “H harfi benim için gerçekten enteresan. Çok fark edilmemi sağlayan ‘İşler Güçler'de Hakkı'yı, ‘Yabancı Damat'ta Hamit'i, ‘Kardeş Payı'nda Hilmi'yi oynadım. Nasıl oluyor da oynadığım karakterler hep ‘h' harfiyle başlıyor? H harfi hayatımda acayip bir yerde.”