Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sinemasever gençlere özel avantajlar
Sinemasever gençlere özel avantajlar
Sinemaseverlere çeşitli avantajlar sunan CGV Mars Cinema Group, 'gençsin ve buraya aitsin!' sloganı ile 25 yaşından gün almamış tüm CGV Cinema Club üyelerini özel fırsatlardan yararlanabilmeleri için çağırıyor.
Kültür Sanat 5 Şubat 2018 - 09:00

CGV Cinema Group, sunduğu kazançlı fırsatlara bir yenisini daha ekledi. Bu kez CGV Cinema Club üyesi 25 yaş altı sinema tutkunu gençlere pazartesi, salı ve perşembe günleri tüm seanslarda öğrenci bilet fiyatı üzerinden her bilette yüzde 20 indirim fırsatı duyuruldu.

Kampanya için üyeliğini aktif ettiren 25 yaşından gün almamış tüm CGV Cinema Club üyeleri, film keyfini indirimli olarak yaşayabilecek. 25 yaş altı gençler tüm üyelerin puan biriktirerek bilet ya da menü kazandığı CGV Cinema Club üyeliğinin tüm avantajlarının yanı sıra bu özel indirimden de yararlanabilecek.

CGV Cinema Club'ün sağladığı avantajlar arasında; 8 bilet puanına 2D veya 3D bilet, 10 bilet puanına IMAX bileti, 8 büfe puanına orta boy menü yer alıyor. CGV Cinema Club üyeleri ayrıca 3D gözlüklerde indirim, VIP, GOLD Class, IMAX, ScreenX ve 4DX gibi özel salonlarda bir yerine iki bilet puan kazanma, internet üzerinden bilet alımlarında hizmet bedeli alınmama gibi avantajlara da sahip oluyor.

cvg
Son güncelleme: 12:06 - 05.02.2018