Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sırların açığa çıkması için geri sayım başladı
Sırların açığa çıkması için geri sayım başladı
Serra Yılmaz'ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi isimlerin yer aldığı Cebimdeki Yabancı'nın sırrının çözülmesi için geri sayım başladı.
Kültür Sanat 27 Ocak 2018 - 12:40

‘Cebimdeki Yabancı' filminin oyuncuları, BKM Mutfak Uniq'te gerçekleşen basın kahvaltısında bir araya geldi. Çekimlerin ardından ilk defa buluşan ekip, kamera arkasında yaşanan eğlenceli anları, basın mensuplarıyla paylaştı.

Ülkesinde gişe rekorları kıran ödüllü İtalyan filmi ‘Perfetti Sconosciuti'den uyarlanan ‘Cebimdeki Yabancı', vizyona girmek için 2 Şubat'ta cep telefonlarının masaya bırakılacağı ve kara kutunun açılacağı film için Serra Yılmaz, ilk kez yönetmen koltuğunda oturdu. Dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek'in BKM ve İmaj ile birlikte ortak yapımcıları arasında yer aldığı filmin oyuncuları, keyifli çekimlerin ardından ilk kez buluştular. Kameraların karşısına geçerek basın mensuplarıyla heyecanlarını paylaşan Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız sıcak ve esprili tavırlarıyla eğlence dolu anlar yaşadılar.

‘FERZAN ÖZPETEK VE SERRA YILMAZ'LA BİRLİKTE ÇALIŞMAK HARİKAYDI!’

Serra Yılmaz'ın ilk kez yönetmen koltuğunda oturduğu, yapımcıları arasında ise Ferzan Özpetek'in olduğu filmde bu iki isimle çalışmış olmanın harika ve unutulmaz bir deneyim olduğuna değinen oyuncular, filmde seyircilerle buluşacak muhteşem sofradaki her bir lezzeti yemeden sofradan kalkmadıklarını söylediler. Sette kahkahanın olmadığı bir anın yaşanmadığını belirten oyuncular, “İyi ki böyle bir ekiple bu filmin içinde yer aldık” yorumunda bulundular.

İlişkilerin seyrini değiştirecek ‘Cebimdeki Yabancı', 2 Şubat'ta sinemaseverlerle buluşacak.