Sözcü Plus Giriş

Müzik, yaratıcılık ve teknoloji başlıklarıyla Barselona'daki merkezinden tüm dünyaya yayılan Sónar'ın İstanbul ayağı daha önce duyurduğu Bicep (DJ Set), Laurent Garnier, Henrik Schwarz, Matador, The Field, DJ Stingray, Octo Octa, Volvox, Gazelle Twin, HAAi ve George Fitzgerald(Live) gibi birbirinden değerli prodüktör/DJ'lerin yanına şimdi de Modeselektor (Live), Kobosil, Tijana T, FJAAK (Live), DJ Seinfeld, Ben Frost (360 °Live), Deena Abdelwahed (Live) ve DJ Lag ekledi.

MODESELEKTOR YENİDEN İSTANBUL’A GELİYOR

İlk Sónar Istanbul'un onur konuklarından biri olan Moderat'ın iki bilinenli denklemi olan Modeselektor, rotasını yeniden İstanbul'a çeviriyor. Bu yıl 25. yaşını kutlayan Sónar Barselona'da sahne alan Gernot Bronsert ve Sebastian Szary ikilisi, canlı performansları ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Geçtiğimiz Haziran ayında gelenek haline getirdikleri kendi isimlerini taşıyan derleme albümlerinin 4.sünü yayımlayan Modeselektor, geçen ay “Wealth” isimli yeni şarkılarıyla duyurdukları yoldaki albümleri “Who Else”i plak şirketleri Monkeytown etiketiyle 22 Şubat'ta paylaşacak ve hemen ardından Sónar Istanbul'da elektronik müzik sevenlerle buluşacak.

Sónar Istanbul'un programına eklenen yeni isimler; DJ ve prodüktör Tijana T, Ben Frost, DJ Kobosil, FJAAK, DJ Seinfeld, DJ Lag ve Deena Abdelwahed oldu. 8-9 Mart 2018'de Zorlu PSM'de düzenlenecek Sónar Istanbul programına yeni isimler de dahil olacak.

sonarİlginizi ÇekebilirZorlu PSM Genel Müdürü Murat Abbas: Karamsar ortam geçecekZorlu PSM Genel Müdürü Murat Abbas: Karamsar ortam geçecek