Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyal medya olumsuz, reytingler olumlu
Sosyal medya olumsuz, reytingler olumlu
Gülse Birsel'in geçtiğimiz Pazar günü ilk bölümü yayınlanan Jet Sosyete dizisi, sosyal medyada olumsuz yorum alsa da, reytinglerde ilk üçte yer aldı.
Kültür Sanat 20 Şubat 2018 - 12:30

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı, Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete, ilk bölümüyle oldukça konuşuldu.

Sosyal medyada diziyle ilgili olumsuz yorumlar yapıldı ama ilk bölümün reytingleri çok da fena değildi. Survivor ile aynı gün yayınlanan Jet Sosyete, AB’de 10,31’le birinci sırada yer aldı.

ABC1 grubunda 9,06’yla yine birinci sırada yer alan Jet Sosyete, Total’de ise Savaşçı (8,31) ve Survivor’ın (7,45) ardından 5,89’la üçüncü sırada yer aldı.

ÇOCUKLAR DUYMASIN KOMEDİ DEĞİL

Öte yandan Jet Sosyete’nin yıldızları önceki gün ilk bölümü BKM Mutfak Uniq’te beraber izledi. Gece 02.00’ye kadar eğlenen ekipte yer alan Cengiz Bozkurt, “Türkiye’de komedi dizisi yoktu. ‘Çocuklar Duymasın’ artık drama bağladı. Bu bize bir avantaj oldu” dedi.