Sözcü yazarlarımız bugün TÜYAP’ta okurlarıyla buluşuyor

36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, Sözcü yazarlarının imza günleriyle renkleniyor. Binlerce kitapseveri bir araya getiren fuarda SÖZCÜ yazarları Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ve Saygı Öztürk kitaplarını imzalıyorlar.

Sözcü yazarlarımız bugün TÜYAP’ta okurlarıyla buluşuyor

Uğur Dündar

Her yaştan insanın ilgi gösterdiği TÜYAP 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın bugünkü konukları arasında duayen gazeteci Uğur Dündar da var. Dündar bugün saat 13.00’te Bilgi Yayınevi standında okurlarla buluşmaya başlayan duayen gazeteci Dündar’a yoğun ilgi var.

dundar3Özellikle gençlerin kitaplarını imzalatmasından büyük mutluluk duyan Dündar sevenleriyle tek tek fotoğraf çektirdi.

Dündar, okurlardan büyük ilgi gören ‘Vah Ülkem Vah’, ‘İyi Uykular Sayın Seyirciler’, ‘Pazarlık Yok’, ‘Yalandan Kim Ölmüş’ isimli kitaplarını imzalayacak.

 dundar2
dundar

Yılmaz Özdil

TÜYAP Kitap Fuarı’nda Sözcü yazarlarını temsil eden bir diğer isim de kısa bir süre önce Kırmızı Kedi yayınevinden ‘Sen Kimsin’ isimli kitabını çıkartan Yılmaz Özdil. Okurlarıyla 13.00’te buluşmaya başlayan Özdil yeni kitabını imzalıyor.

yilmaz-ozdil4
ozdil

ozdil

 

Saygı Öztürk

Yazarımız Saygı Öztürk, bugün İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı’nda 3.Salon’da saat 14.00 ile 18.00 arasında, Bilgi Yayınevi standında okurlarıyla buluşuyor. Öztürk, bugüne kadar yazdığı 20 kitabı okurları için imzaladı. Bilgi Yayınevi standında sevenleriyle buluşan Öztürk, Doğan Kitap’tan çıkan son kitabı ‘Kripto Üçgeni’nin basılı halini ilk kez fuarda gördüğünü söyledi.

Her yıl kitap fuarında binlerce kitapseverle buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Öztürk, aynı stantta kitap imzalayan emekli korgeneral Engin Alan ile ve Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Vural Savaş sohbet etti.

Saygı Öztürk, yarın da saat 13:00 -14:00 arasında Doğan Kitap’ta, diğer saatlerde ise Bilgi Yayınevi standında okurlarıyla bir araya gelecek.

Vural Savaş ve Saygı Öztürk

saygiozturk2 Engin Alan ve Saygı Öztürk

saygiozturk Yılmaz Özdil yazdı... Sen kimsin? İlginizi Çekebilir Yılmaz Özdil yazdı... Sen kimsin?