Stranger Things yıldızından itiraf: “İlk sezondan sonra iptal edileceğini düşündüm”

Stranger Things yıldızı David Harbour katıldığı bir programda dizinin ilk sezon çekimleri sırasında dizinin kimse tarafından izlenmeyeceğini ve devamının çekilmeyeceğini düşündüğünü söyledi.

Stranger Things yıldızından itiraf: “İlk sezondan sonra iptal edileceğini düşündüm”

2016 yılında yayınlandıktan sonra tüm dünyada adeta bir fenomen haline gelen Netflix dizisi Stranger Things, yakaladığı bu başarıyı pek de beklemiyormuş. Hatta son sezonu için rekor bir bütçe ayrılan dizi, ilk sezonunda son derece düşük bir bütçeye sahipmiş.

Popüler dizide yıllar geçtikçe yaşanan tek fark bütçe de değil. Dizinin ilk tanıtımlarında aslında başrolde yer alan dört ufak çocuk yerine, Netflix yöneticileri deneyimli yıldızlar David Harbour ve Winona Ryder üzerine yoğunlaşmayı tercih ediyor.

Yakın zamanda Stranger Things evreninin yeni projelerle daha genişletileceği açıklanırken dizide Jim Hopper’ı canlandıran David Harbour ilk sezonun çekimlerinde yaşadığı umutsuzluğu anlatıyor:

“Atlanta’daydık, Netflix bize yaklaşık 20 dolarlık bir bütçe vermişti. İlk sezonu bitirdiğimizde, ikinci sezon için onay alamayacağımızı düşündüm, ikinci sezonu olmayan ilk Netflix şovu olacağız, diye geçirdim.”

Stranger Things ile meşhur olan şarkının sahibi ilk defa açıkladı İlginizi Çekebilir Stranger Things ile meşhur olan şarkının sahibi ilk defa açıkladı Stranger Things hayranlarına müjde: Devam projeleri yolda İlginizi Çekebilir Stranger Things hayranlarına müjde: Devam projeleri yolda Stranger Things'in ne zaman final yapacağı belli oldu İlginizi Çekebilir Stranger Things'in ne zaman final yapacağı belli oldu
Loading...