Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şüküri Çavuşay, Tiyatro Teras’ı açtı
Şüküri Çavuşay, Tiyatro Teras’ı açtı
İstanbul'daki tiyatro sahnelerine bir yenisi eklendi. Oyuncu ve yönetmen Şüküri Çavuşay, (Shyqyri Caushaj) Nişantaşı’nda Tiyatro Teras'ı açtı.
Kültür Sanat 15 Haziran 2017 - 16:41

Açılışte Bennu Yıldırımlar, Rana Cabbar, Burak Tamdoğan, Bertan Asllani, Cemhrehan Karakaş ve Gürkan Günal Şüküri Çavuşay'ı yalnız bırakmadı. ‘İki deli iş yapar’ sloganı ile yola koyulduklarını belirten Çavuşay, “Öğrencilik dönemimden özlediğim süreci tekrar yaşamak ve her oyuncu ve oyuncu adayı için gerekli olduğunu düşündüğüm eğitimi ve çalışma sürecini paylaşarak küçük ama bizi biz yapan ‘Tiyatro Teras'ı açtık” dedi.

tiyatroteras3
GENÇLERE FIRSAT TANIYACAĞIZ

Çavuşay, “Usta olmak yerine hep çırak kalarak ustalaşmak ve ustalaştırmak, kendimizi tanıma ve keşfetme adına potansiyelimizi sorgulayıp anlamaya çalışırken, yetenekli gençlere de fırsat tanıyacağız” dedi. Çavuşay Tiyatro Teras’ın tanıtım filminde Charlie Chaplin olarak kamera karşısına geçti.

teras