Şule Çet için ‘Güneş Doğsa’ dediler

merhababensokak yeni şarkıları ‘Güneş Doğsa’yı Şule Çet anısına yayınladı.

Şule Çet için ‘Güneş Doğsa’ dediler

Alternatif akımın sevilen gruplarından Sokak Lambası, uzun bir aradan sonra yeni çalışmaları ve yeni isimleriyle müziğe geri döndü. Bundan böyle çalışmalarına ‘merhababensokak’ ismi ile devam edecek olan grubun kadrosunda ise bir değişiklik yok. merhababensokak, şarkılarının söz ve bestecisi ile aynı zamanda solisti olan Alp Tanata'nın yanında Yiğit Sezgin ve Çağrı Gökalp Özcan ile yola devam ediyor.

‘Güneş Doğsa' isimli şarkılarını “Yeni isim, yeni tekli” sözleriyle sosyal medya hesaplarından duyuran merhababensokak, ruhlarından akan enerjiyi melodilerine yansıtarak dinleyenlerine aktarıyorlar.


‘Güneş Doğsa' şarkısı 2020 yazında çıkacak olan albümün de aynı zamanda müjdecisi. Grup, ‘Güneş Doğsa'yı Şule Çet anısına ve tüm kız çocukları için yayınladı. Alp Tanata'nın yazıp bestelediği ‘Güneş Doğsa' tüm çocukların daha iyi bir dünyada yaşaması gerektiğini ifade ediyor.

ADALETİN YERİNİ BULMASI İÇİN…

Grup adına konuşan Alp Tanata, yeni teklileri ile ilgili, “Adaletin gerektiği şekilde yerini bulması, hiçbir ailenin bu acıyı yaşamaması ve hepsinden önemlisi başka kadınların hayatlarını kaybetmemesi için Şule Çet anısına ‘Güneş Doğsa'yı yayınladık” dedi.

Loading...