Süleyman Turan’ın son görüntüsü ortaya çıktı

Kadıköy'de evinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden Süleyman Turan'ın ölümünden yaklaşık 10 gün önce çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Turan'ın çok sevdiği Que Sera Sera (Ne olacak) şarkısını seslendirdiği görülüyor.

Süleyman Turan’ın son görüntüsü ortaya çıktı

Kadıköy’de evinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden ünlü oyuncu Süleyman Turan’ın son görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde arkadaşlarıyla karaoke yapıyor. Turan’ın çok sevdiği Que Sera Sera (Ne olacak) şarkısını söylediği görülüyor. Sağlığının yerinde olduğu görülen Turan eğlenceli anlar yaşıyor. Turan’ın söylediği ve çok sevdiği şarkıda “Olacak, kaderde ne varsa, geleceği görmek elimizde değil” sözleri dikkat çekiyor.

ERDOĞAN’DAN MESAJ

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da tiyatro ve Turan için taziye mesajı yayımladı. Erdoğan, Twitter paylaşımında, “Bugün vefat haberini aldığımız kıymetli tiyatro ve sinema oyuncusu Süleyman Turan’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Son dakika... Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Süleyman Turan hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir Son dakika... Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Süleyman Turan hayatını kaybetti
Loading...