Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sundance Film Festivali’nde ödül alan Kelebekler’in fragmanı yayında
Sundance Film Festivali’nde ödül alan Kelebekler’in fragmanı yayında
Tolga Karaçelik'in Sundance Film Festivali'nde Jüri Büyük Ödülü’nü kazanan filmi Kelebekler'in afişi ve fragmanı yayınlandı.
Kültür Sanat 13 Mart 2018 - 14:29

Komedi ve dram türünün harmanlandığı Kelebekler’de Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ, Tolga Tekin, Serkan Keskin, Hakan Karsak, Ezgi Mola ve Ercan Kesal gibi oyuncular yer alıyor. Filmin senaryosu da Tolga Karaçelik’e ait.

30 Mart’ta vizyona girecek olan filmin konusu şöyle: 

Üç kardeşin yolları yıllar önce ayrılmıştır. Aradan geçen 30 yılın ardından babaları çocuklarını bir araya getirmek ister ve onları Hasanlar Köyü'ndeki evlerine geri çağırır. Kardeşlerden en büyüğü Cemal, onları alır ve nedenini bilmedikleri bir yolculuğa çıkar. Üç kardeş köye gittiklerinde ise babalarının öldüğünü öğrenirler. Babaları, köyün acayipliklerinden biri olan kelebeklerin gelişinde gömülmeyi vasiyet etmiştir. Birbirlerini çok az tanıyan kardeşler köyde kaldıkları süre boyunca yaşadıkları olaylarla kendilerini, birbirlerini ve babalarının kim olduğunu anlamaya çalışır.