Tacınur Kütükoğlu ilk konserini Kadıköy’de verecek

Selami Şahin'in vokalisti olarak tanınan Tacınur Kütükoğlu, ilk konserini vermek için gün sayıyor. Sanatçı, performansında 80’li – 90’lı yılların unutulmaz şarkılarını seslendirecek.

Tacınur Kütükoğlu ilk konserini Kadıköy’de verecek

Yıllardır Selami Şahin'in vokalistliğini üstlenen Tacınur Kütükoğlu, hayranları ile buluşmak üzere sanat camiasına açılıyor. Sanatçı ilk konserini Kadıköy Kılçık Mekan'da verecek. Selami Şahin'in tam desteğini alarak yoluna devam eden sanatçı, orkestrada da Selami Şahin kadrosu ile çalışacak. Semih Erdoğan şefliğinde 5 yıldır birlikte müzik yapan ekip, Tacınur ile hazırladıkları repertuvarın oldukça güçlü ve müzikseverlerin çok keyif alacağı bir repertuvuar olduğunu söyledi. Hazırladığı performansında 80'li – 90'lı yılların unutulmaz şarkılarını bir araya getiren Tacınur aynı zamanda kendi bestelerine de yer verecek.
Tacınur Kütükoğluna eşlik edecek müzisyenler;
Orkestra Şefi : Semih Erdoğan
Piyano / Keyboard – Semih Erdoğan
Bateri – İlker Arson
Perküsyon – İsmail Peşluk
Bass Gitar – Turgay Çelik
Elektro Gitar – Özgür Çalı
Saksafon / Flüt – Murat Ertürk
Vokal – Tansel Kütükoğlu

TACINUR KÜTÜKOĞLU KİMDİR?
Ortaokul yıllarında Bursa Devlet Konservatuarı Viyola Ana Sanat Dalında eğitim alarak müziğe başlayan Tacınur Kütükoğlu, Mimar Sinan Devlet Konservatuarı ve Balıkesir Müzik Öğretmenliği bölümleri ile öğrenim hayatını sürdürdü. Balıkesir'de kurdukları grupla 4 yıl solistlik yaptı ve daha sonra Selami Şahin ile çalışmaya başladı. Halen Selami Şahin'in vokalistliğini yapan Tacınur söz ve müziği kendisine ait şarkıları için albüm hazırlığını da tamamlamak üzere.

16864719_10155436774348912_7172721820992460035_n