Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Taciz iddialarıyla suçlanan Kevin Spacey mahkemeye çıkmak istemiyor
Taciz iddialarıyla suçlanan Kevin Spacey mahkemeye çıkmak istemiyor
Çocuk ve yetişkin birçok kişiyi taciz ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Kevin Spacey, önümüzdeki pazartesi yapılacak duruşmaya katılmama talebinde bulundu, mahkeme bu talebi reddetti.
Kültür Sanat 4 Ocak 2019 - 11:35

ABD’li oyuncu Kevin Spacey, geçtiğimiz yılın en çok konuşulan isimlerindendi… Zira, Spacey’in adı birçok taciz iddiasına karışmış, birçok kişi de Spacey’i bu yönde suçlamıştı. Spacey, genç bir erkeği taciz ettiği iddiasıyla pazartesi günü hâkim karşısına çıkmaya hazırlanırken, sürpriz bir hamlede bulundu. 59 yaşındaki Oscar'lı oyuncu, “Bu dava ile bağlantılı olarak yaratılan olumsuz reklamı güçlendireceği” gerekçesiyle mahkemede bulunmamayı talep etti. Makheme başkanı Thomas Barrett ise bu talebi reddetti.

House of Cards dizisindeki rolüyle de bilinen Spacey, 7 Ocak Pazartesi günü Massachusetts mahkemesinde 2016 yılında genç bir erkeği taciz etme suçlamasıyla yargılanacak.

Son güncelleme: 11:42 - 04.01.2019