Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tan Taşçı’dan YouTube’a özel albüm
Tan Taşçı’dan YouTube’a özel albüm
Tan Taşçı, on beş yıllık müzik kariyeri boyunca yazdığı şarkılarının yapım aşamasında hazırlanan farklı versiyonlarını Youtube'a özel albüm olarak yükledi.
Kültür Sanat 19 Nisan 2019 - 11:02

Pop sanatçısı Tan Taşçı, kariyerindeki şarkıların farklı versiyonlarını “Ay’ın Karanlık Yüzü”nde bir araya getirmeye başladı. Albümün ilk video klibi ‘Hata V.2.0’ ise sanatçının resmi YouTube kanalında yayına girdi. Tan Taşçı’ya ait olan ‘Hata’nın 2019 versiyonunun düzenlemesini Okan Akı yaptı.

Taşçı kendi şirketi tctvl’inden yayımladığı şarkılarının video kliplerinde yönetmen koltuğuna da oturuyor. Sanat yönetmenliğini Onur Özışık’ın, görüntü yönetmenliğini Can Sağcan’ın yaptığı “Hata V.2.0” nin video klibi için 18 kişilik bir ekip, 14 saat çalıştı. Video klipte Tan Taşçı’ya, kendi performans sahnelerinin yanı sıra Uluslararası Pole Dance Fitness sertifikası sahibi dansçı Melek Tuncer eşlik etti.

Son güncelleme: 16:08 - 19.04.2019
Etiketler