Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tarkan, Berlin’de fırtına estirdi
Tarkan, Berlin’de fırtına estirdi
Megastar Tarkan, 'fizy Tarkan Konserleri' turnesinin açılışını Berlin’de verdiği konserle yaptı. enerjisi ve muhteşem sahne şovuyla binlerce sevenine unutulmaz bir gece yaşatan Tarkan, Almanya'daki konserlerine devam edecek.
Kültür Sanat 30 Mart 2018 - 10:33

Megastar Tarkan, Şahmeran Entertainment organizasyonuyla ve SM Production katkılarıyla gerçekleşen ‘fizy Tarkan Konserleri’ turnesine Berlin Max-Schmeling-Halle'de binlerce izleyicinin akın ettiği muhteşem konserle başladı. 7 yıl aranın ardından çıkardığı ’10’ albümündeki şarkıların yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen efsane şarkılarını da seslendiren Megastar'a salonu dolduran binlerce seveni hep bir ağızdan eşlik etti.

ESKİ VE YENİ PARÇALARINI SESLENDİRDİ

Megastar, ‘Yolla’ şarkısı ile sahneye çıktığı gecede son albümü ’10’da yer alan ‘Beni Çok Sev’, ‘Her Şey Fani’, ‘Çok Ağladım’, ‘Bal Küpü’ gibi şarkılarının yanı sıra ‘Dudu’, ‘Kış Güneşi’, ‘Hüp’, ‘Ölürüm Sana’, ‘Kuzu Kuzu’, ‘Öp’ gibi çok sevilen şarkılarını da seslendirdi.

Tarkan Almanya ve Hollanda'da gerçekleşecek konser serisi kapsamında önümüzdeki günlerde Stuttgart, Frankfurt, Rotterdam, Düsseldorf, Münih ve Hamburg'da da sevenleriyle buluşacak.

tarkan-bulten2