Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tek gecelik festival
Tek gecelik festival
Müzik sektörünün önde gelen isimlerinden gazeteci Tolga Akyıldız, gelenekselleşen %100 Açık Sahne etkinliğini 13 Kasım'da 24. kez gerçekleştirecek ve sezon açılışında ünlü ve yeni isimleri Zorlu PSM %100 Studio’da ağırlayacak.
Kültür Sanat 8 Kasım 2019 - 16:12

%100 Açık Sahne'de, günümüzün en önemli kadın yorumcu ve şarkı yazarlarından Göksel, alternatif Türkçe rock'ın öncü isimlerinden maNga'nın solisti Ferman Akgül, gönüllerde yer etmiş Gripin'in solisti Birol Namoğlu, ilk kez aynı sahneyi paylaşacakları özel performanslarıyla başka yerde tanıklık edemeyeceğiniz bir müzik buluşmasına imza atacaklar.
Türkçe rap'in yükselen iki yıldızı AGA B ve Kamufle; trompet odaklı caz rock sound'uyla Montreux Jazz Festivali'ne katılıp göğsümüzü kabartmış Barış Demirel-Barıştık Mı; ‘Yalnız Kadınlarım', ‘Gerekeni Yap' gibi şarkıları ve cover'larıyla müzik dünyasında yeni bir soluk olan Ezgi Yelen ve 5 yıllık aradan sonra çıkardıkları ‘Artık Susmalıyız' adlı yeni albümleriyle Matmazel gibi isimler sahne alacak.

Birol Namoğlu

Ferman Akgül

Göksel

Son güncelleme: 18:16 - 08.11.2019