‘Televizyon dünyası evrimleşiyor’

Brand Week'in 'Televizyon Dünyası Evrimleşiyor' konulu paneline katılan MCD Medya ve Lifetime Türkiye Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya, "Teknolojik değişimlere, yeni teknolojilere ayak uydurmak, izleyiciye ulaşmak biçimimizi geliştirmek zorundayız" dedi.

‘Televizyon dünyası evrimleşiyor’

Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın ve Türkiye'nin yaratıcı isimleri,fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen Brand Week'e, MCD Medya ve Lifetime Türkiye Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya ile A+E International Yönetici Direktörü Patrick Vien konuk oldu.

Zorlu PSM'de düzenlenen buluşmada MCD Medya ve Lifetime Türkiye Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya ile A+E International
Yönetici Direktörü Patrick Vien'in yanı sıra Yeşim Salkım, Seçkin Piriler ve Mehmet Coşkundeniz'de yer aldı. “Televizyon Dünyası Evrimleşiyor” konu başlığı altında düzenlenen konuşmada söz alan Esra Oflaz Güvenkaya, “Teknolojik değişimlere, yeni teknolojilere ayak uydurmak, izleyiciye ulaşmak biçimimizi geliştirmek zorundayız. Bu nedenle Türkiye'de dijital, SVOD, dilediğin zaman dilediğin yerde izle servisleri ile akıllı telefonlar hızla gelişiyor. Ben televizyon dünyasının gelişimine izleyici alışkanlıkları noktasından bakıyorum. Ve eninde sonunda izleyiciyi anlayarak onlarla değişmek zorunda olduğumuza inanıyorum” dedi.

seckinpiriler
Fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham vermeyi amaçlayan Brand Week'teki “Televizyon Dünyası Evrimleşiyor” panelinin ardından, Lifetime TV'nin ekran yüzlerinden Yeşim Salkım ve Seçkin Piriler'e ünlü makyaj blogger'ı Merve Özkaynak tarafından makyaj uygulaması yapıldı.

yesimsalkim