The Walking Dead evreni spin-off dizi ile devam ediyor

Zombi salgınının ardından hayatta kalan insanların yaşadıklarını anlatan popüler The Walking Dead dizisi, Maggie ve Negan karakterlerini anlatan bir spin-off ile devam edecek.  

The Walking Dead evreni spin-off dizi ile devam ediyor

Halihazırda 11. sezonu devam eden sürükleyici dizi, Robert Kirkman’ın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanmıştı. Yayınlandığı ilk sezondan bu yana popülerliğini devam ettiren The Walking Dead, birçok oyuncu değişimi yaşamasına rağmen izleyicilerinin ilgisini çekmeye devam etti.

11. sezonun ardından ekranlara veda edecek dizinin hayranları için hasret uzun sürmeyecek. Lauren Cohan ve Jeffrey Dean Morgan isimli oyuncuların yer aldığı spin-off’la devam etmek isteyen AMC kanalı, yeni dizinin ismini Isle of the Dead olarak duyurdu.

Altı bölümden oluşacak mini dizi, New York’ta geçecek. 2022’de bitmesi beklenen The Walking Dead’in spin-off’u Isle of Dead’in de 2023 yılında yayınlanması bekleniyor.

Walking Dead oyuncusu Moses J. Moseley ölü bulundu İlginizi Çekebilir Walking Dead oyuncusu Moses J. Moseley ölü bulundu Hollanda'da zombiler hayvanlar için yürüdü İlginizi Çekebilir Hollanda'da zombiler hayvanlar için yürüdü Emmy Ödülleri sahiplerini buldu İlginizi Çekebilir Emmy Ödülleri sahiplerini buldu
Loading...