Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
The Witcher 2. sezondan ipucu geldi! 2. sezonda ne olacak?
The Witcher 2. sezondan ipucu geldi! 2. sezonda ne olacak?
Netflix'in kısa sürede kullanıcıların beğenisini kazan The Witcher 2. sezondan ipucu mahiyetinde açıklama geldi. Dizinin yapımcısı Lauren Hissrich'in açıklamaları izleyicileri heyecanlandırdı.
Kültür Sanat 24 Aralık 2019 - 13:43

The Witcher birinci sezonunun yapımcısı Lauren Hissrich, dizinin oldukça iddialı olduğunu belirten açıklamaları yapmasının ardından şimdi de ikinci sezon hakkında konuştu. Hissrich yaptığı açıklamada; “İkinci sezonla ilgili harika olan şey, senaryoda, hikaye çok daha aktif hale geliyor. Hikaye daha güçlü olacak, çünkü kurduğumuz birinci sezondaki tüm ilişkiler, aslında ikinci sezonda meyve vermeye başlıyor” dedi.

2. SEZON NE ZAMAN?

bir önceki sezon ile oldukça bağlantılı olması beklenen The Witcher 2. sezonunun ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Birinci sezonunun henüz yeni yayınlandığını düşünürsek ikinci sezon için biraz beklememiz gerekecek gibi gözüküyor.