TOY İstanbul’da üç oyun birden

13 Aralık Çarşamba akşamı Yan Etki’nin sahnelediği 'Çıkmaz Sokak Çocukları' oyunu, 14 Aralık Perşembe akşamı Yabancı Sahne’nin yeni oyunu 'Netoçka Nezvanova', 15 Aralık Cuma akşamı ise BAM’ın etkileyici oyunu 'Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin' TOY İstanbul’da tiyatroseverlerle buluşacak.

TOY İstanbul’da üç oyun birden

Yan Etki tarafından sahneye konan ‘Çıkmaz Sokak Çocukları’, 13 Aralık 2017, Çarşamba akşamı TOY İstanbul'da sahnelenecek. Lyle Kessler'in yazdığı, Tolga Turna'nın Türkçeleştirdiği, yönetmenliğini Serkan Üstüner'in üstlendiği oyunda; İştar Gökseven, Faruk Barman ve Yağız Can Konyalı birlikte rol alıyor. ‘Çıkmaz Sokak Çocukları’, kapitalist sistem içinde hayata tutunmaya çalışan iki yetim kardeşin ve hayatlarına beklenmedik bir şekilde dahil olan gizemli yetim bir adamın enteresan hikayesini sahneye taşıyor.

cikmazsokak
Yabancı Sahne'nin TOY İstanbul'a ilk kez konuk olacak yeni oyunu ‘Netoçka Nezvanova’; Dostoyevski'nin yarım kalan romanına hayat veriyor. Gülay Say ve Zafer Altun rol aldığı, Anzhela Barshchevskaya'nın çevirdiği oyunun yönetmen koltuğunda Deniz Hamzaoğlu oturuyor.

netocka
TOY İstanbul'un 15 Aralık 2017, Cuma akşamı sahnesinde ağırlayacağı ‘Sen İstanbul'dan Daha Güzelsin’ ise BAM tarafından sahneleniyor. Murat Mahmutyazıcıoğlu'nun yazıp yönettiği oyunda, Ayfer Dönmez, Başak Kıvılcım Ertanoğlu ve Melis Öz birlikte rol alıyor.

Oyunların başlama saati 20.30.

'Çok Satanlar' soruyor: Başarılı ve popüler olmak için nelerden vazgeçilir? İlginizi Çekebilir 'Çok Satanlar' soruyor: Başarılı ve popüler olmak için nelerden vazgeçilir?