Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Trakya Fest 2. kez müzikseverlere kapılarını açacak
Trakya Fest 2. kez müzikseverlere kapılarını açacak
'Tüm Renkleri Buluşturan Festival' sloganıyla ilki 2017’de gerçekleştirilen ve bu yıl 2. kez düzenlenecek Trakya Fest, 19-22 Temmuz tarihlerinde müzik dünyasının dev isimlerini ve gruplarını yeniden müzikseverlerle buluşturacak.
Kültür Sanat 14 Mayıs 2018 - 16:45

‘Tüm Renkleri Buluşturan Festival’ sloganıyla 19-22 Temmuz tarihleri arasında Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı'nda bu yıl 2. kez düzenlenecek Trakya Fest, alanında önemli isimleri ve grupları ağırlayacak. Trakya Fest kapsamında Mor ve Ötesi, Pentagram, Emre Aydın, Sena Şener, Can Bonomo, Suzan Kardeş, Seksendört, Gökhan Türkmen, Pera, Kalben, Selçuk Balcı, Niyazi Koyuncu, Bedük, Gazapizm, Sattas, Ozbi & Gülce Duru, Dolu Kadehi Ters Tut, Ahmet Aslan, Ezhel, Feridun Düzağaç, Yüksek Sadakat, Bulutsuzluk Özlemi, Aylin Aslım, Kolektif İstanbul, Can Gox, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Kabus Kerim, Ogün Sanlısoy, Onur Özçelik, Tanju Topal & Yusuf Aydın, Oceans Of Noise, Mesut Çakır, Nafile ve Emre Sertkaya müzikseverlerle buluşacak.

Şehrin gürültüsünden birkaç günlüğüne uzaklaşmak isteyen konuklarını sınırsız müzik ve eğlence ile buluşturacak festivalin günlük bilet fiyatı 35 TL, kombine bilet fiyatı 80 TL, kombine + kamp bilet fiyatı ise 110 TL olacak.