Trio Patara’dan online konser

Lelya Bayramoğulları (flüt), Aslıhan Güngör (arp) ve Nurdan Küçükekmekçi’nin kurduğu topluluk çok özel bir repertuvarla bu akşam sanatseverlerin karşısına çıkacak.

Trio Patara’dan online konser

İş Sanat'ın klasik müzik konserleri Trio Patara ile devam ediyor. Lelya Bayramoğulları (flüt), Aslıhan Güngör (arp) ve Nurdan Küçükekmekçi'nin (soprano) 2020 yılında kurduğu topluluk Gabriel Faure'den Âşık Veysel'e uzanan çok özel bir repertuvarla bu akşam sanatseverlerin karşısına çıkacak.

Trio Patara konseri saat 20.30'dan itibaren İş Sanat'ın sosyal medya hesaplarında ve internet sitesinde yayımlanacak. Etkinlik sezon boyunca ücretsiz izlenebilir.

İş Sanat'ın ocak ayındaki diğer etkinlikleri çevrimiçi izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Şiir ve hikaye tutkunlarının yıllardır büyük bir ilgiyle takip ettiği dinleti serisinde 18 Ocak'ta Gülten Akın'ın şiirleri yer alacak.

RENKLİ ETKİNLİKLER

İş Sanat ve Milli Reasürans iş birliğinde düzenlenen ve şef Hakan Şensoy yönetimindeki Milli Reasürans Oda Orkestrası'nın konseri 21 Ocak'ta sahnede olacak. Konserin solistliğini çellist Çağ Erçağ yapacak.

“Bilal Karaman Quartet ve Ülkü Aybala Sunat” caz konseri 30 Ocak'ta gerçekleşecek. Dünya edebiyatından klasikleri oyuncuların sesinden dinlediğimiz Okuma Tiyatrosu'nda; 13 Ocak'ta “Antonius ve Kleopatra” yer alacak.

Çocukların merakla beklediği dünyaca ünlü klasik masallar 10 Ocak'ta 80 Günde Devr-i Alem, 17 Ocak'ta Uyuyan Güzel ve 24 Ocak'ta Fındıkkıran ile devam edecek.

Tüm konser ve dinletiler saat 20.30, çocuk etkinlikleri ise saat 15.00'ten itibaren yayımlanacak.

Saint Pierre Han konservatuar olacak İlginizi Çekebilir Saint Pierre Han konservatuar olacak Antik tiyatroda muhteşem konser İlginizi Çekebilir Antik tiyatroda muhteşem konser
Loading...